Підвищення кваліфікації
Доценти кафедри Наталія Божко та Лариса Бакуменко успішно завершили програму підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та академічна доброчесність: гармонізація з європейськими стандартами», організовану освітньою фундацією Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці (IIASC Foundation). Програма тривала з 11 по 15 травня 2026 року в онлайн-форматі та охоплювала актуальні питання академічної доброчесності, використання штучного інтелекту в освітньому процесі, застосування інструментів виявлення ШІ-генерованого контенту, а також європейські підходи до забезпечення якості освіти. За результатами навчання учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС). Набуті знання та компетентності сприятимуть подальшому вдосконаленню освітнього процесу та впровадженню сучасних підходів до академічної доброчесності в діяльності кафедри.

